Ułatwienia dostępu

  • 15 841 25 06
  • 15 841 20 61
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Poniedziałek - Piątek 7:00-15:00
Image
Image
Przyszłość planety w naszych rękach. Działajmy wspólnie teraz!

Przyszłość planety w naszych rękach. Działajmy wspólnie teraz!

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku realizuje projekt Przyszłość planety w naszych rękach. Działajmy wspólnie teraz! w ramach programu Ponadnarodowa mobilność uczniów PO WER.

W ramach projektu Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w dniach od 8 do 10 czerwca 2022 r. odbyła się wizyta przygotowawcza w szkole Spojená škola w Detvie na Słowacji.

W trakcie wizyty przygotowawczej podpisano umowę partnerską, zostały także omówione działania, które będą realizowane podczas mobilności uczniów a także organizacja transportu, zakwaterowania, wyżywienia i czasu wolnego. Umowę podpisali Wacław Piędel, dyrektor RCEZ i Jan Melich, dyrektor Spojená škola w Detvie. Na temat programu rozmawiały Valeria Čiamporova i Danuta Pokora.

Celem projektu jest kształtowanie u młodzieży postawy odpowiedzialności za obecny i przyszły stan środowiska, doskonalenie metod pracy zespołowej w środowisku międzynarodowym oraz kompetencji językowych, cyfrowych, osobistych, społecznych, obywatelskich, kulturowych oraz kompetencji w zakresie tworzenia i rozumienia informacji u uczestników/uczestniczek.

23 czerwca 2022 r. odbyły się rozmowa kwalifikacyjna, została wybrana grupa 12 uczestników mobilności oraz utworzona lista rezerwowa. Odbyło się również spotkanie informacyjne z uczestnikami wyjazdu.


Kontakt

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
w Nisku
ul. Sandomierska 1
37-400 Nisko
tel./fax: 15 841 25 06
tel.: 15 841 20 61
Image
Image
Image

Dojazd

Serwisy szkolne

Image
Image

Galerie

Image
Image
Image
E-SZKOŁA
REKRUTACJA
EGAZMINY
AKTUALNOŚCI
DOKUMENTY
O SZKOLE